Get Adobe Flash player

.

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: beton bez wibratora

beton bez wibratora 2017/02/05 18:12 #4231

• Limano
  • Limano Avatar
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania 1
  • Oklaski: 0
Beton to mieszanka cementu, kruszywa, dodatków i wody. Prawa fizyki są oczywiste. W mieszance betonowej na dno opadają grubsze składniki kruszywa co czyni ze beton bez ubijania wibratorem ma strukturę niejednorodną. Najlepiej to widać po płytach chodnikowych własnej roboty gdzie nie zagęszczano betonu. Na spodzie płyty są kamienie nie przesiane przez sito. Oczywiście w zakładach produkujących galanterię betonową są specjalne stoły wibracyjne. Umożliwiają one ograniczać rozwarstwianie się betonu. Dużo lepsze efekty można uzyskać stosując specjalny beton samozagęszczalny http://betonnadom.pl/zanim-kupisz/faq/beton-samozageszczalny-o-jego-przeznaczeniu-i-wlasciwosciach . Ułatwia on produkcję skomplikowanych elementów betonowych, jak również realizację ciekawych rozwiązań architektonicznych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): plika

beton bez wibratora 2017/02/09 19:41 #4242

• forak
  • forak Avatar
  • Początkujący
dobrze wiedzieć!

beton bez wibratora 2017/02/13 05:28 #4249

• diksam
  • diksam Avatar
  • Początkujący
faktycznie przydatne

beton bez wibratora 2017/05/18 20:53 #4418

• plika
  • plika Avatar
  • Początkujący
Rzeczywiście ciekawe info, nie wiedziałam o tym ale też i nie było mi to chyba aż tak potrzebne, zamawialiśmy betonowe bloczki tu https://betblok.pl/bloki-i-bloczki-betonowe.html i wszystko było ok, służą nam do dziś bez zarzutu
Time to create page: 0.134 seconds