amazon swieta

18 items tagged "spotkanie"

Wyników 1 - 18 z 18

Coroczne spotkanie na ścieżce.

Category: w wolnym czasie

spotkanie z radnymiW poniedziałkowe popołudnie w okolicach "Lidla" na mieszkańców Przecławia i Warzymic czekali wójt i radni. Było to, wzorem poprzednich latach, spotkanie z radnymi z Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. Pytań i uwag do samorządowców było sporo.

 

Spotkaj się z radnym i wójtem.

Category: wydarzenia i kronika

spotkanie z radnymi 2017W najbliższy poniedziałek, radni oraz wójt gminy zapraszają na spotkanie z mieszkańcami. Samorządowcy skupieni w Klubie Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zapraszają do rozmowy o problemach mieszkańców naszych osiedli oraz możliwym sposobie ich załatwienia. Wzorem poprzednich lat, spotkanie obędzie się na ścieżce pieszo-rowerowej pomiędzy "Biedronką" a "Lidlem"

Mieszkańcy pytali - radni odpowiadali

Category: sesje gminne i nie tylko

spotkanie na sciezceW poniedziałkowe popołudnie w okolicach hotelu "Dworski" na mieszkańców przez dwie godziny czekali wójt i radni. Było to, wzorowane na zeszłorocznym, spotkanie przy ścieżce z Klubem Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. Pytań i uwag do samorządowców było dużo, odpowiedzi i chęci pomocy też.

Spotkaj się z radnym i wójtem. Na ścieżce.

Category: wydarzenia i kronika

spotkanie z radnymi 2016 W najbliższy poniedziałek, radni oraz wójt gminy zapraszają na spotkanie z mieszkańcami. Samorządowcy skupieni w Klubie Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zapraszają do rozmowy o problemach mieszkańców naszych osiedli oraz możliwym sposobie ich załatwienia. Wzorem zeszłego roku, spotkanie obędzie się na ścieżce pieszo-rowerowej w okolicach hotelu "Dworski".

Gimnazjum zaprasza na spotkanie historyczne.

Category: co, gdzie, kiedy ?

spotkanie historycznePubliczne Gimnazjum w Przecławiu serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy, a także osoby spoza jej terenów na spotkanie historyczne, które opowie o najważniejszym w dziejach świata konflikcie zbrojnym, ze szczególnym uwzględnieniem losów naszych najbliższych terenów. W ramach spotkania odbędą się dyskusje ze znanymi historykami Szczecina i Polic, wystawa pamiątek i elementów umundurowania z okresu II wojny światowej oraz ciekawe prezentacje, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej!

Bo najważniejsze jest dobro dzieci.

Category: sport i zdrowie

spotkanie victorii z wojtem24 lutego doszło do ważnego spotkania w Urzędzie Gminy w Kołbaskowie. Do jednego stołu zasiedli rodzice dzieci trenujących w klubie "Victoria 95 - Przecław" z wójtem gminy Małgorzatą Schwarz. Tematem spotkania była obecna sytuacja klubu oraz petycja rodziców i sympatyków Victorii, którą na ostatniej sesji złożył prezes klubu - Marek Siwa.

Dożynki w Hohenreinkendorf i w Warzymicach.

Category: wydarzenia i kronika

dozynki-w-hohenreinkendorfW ostatnie dwa weekendy mieszkańcy Warzymic bawili się na dwóch imprezach dożynkowych. Pierwsza odbyła się 6 września w Hohenreinkendorf, a druga - 14 września w Warzymicach. Od niedawna obie wsie łączy dobrosąsiedzka przyjaźń od kiedy sołtys Hohenreinkendorf znalazł w źródłach historycznych potwierdzenie, że ta sama osoba, która założyła ich wieś, założyła również Warzymice (dawniej Klein Reinkendorf). Od tego czasu mieszkańcy spotykają się na różnych imprezach i wspólnie się odwiedzają.

Zapraszamy na zebranie w sprawie "Kiełbaskowa"

Category: co, gdzie, kiedy ?

spotkanie-w-sprawie-kielbaskowa7 czerwca w Smętowicach odbędzie się czwarta edycja "Kiełbaskowa". Impreza ma formę targów produktów regionalnych oraz promocję miejscowości gminy Kołbaskowo. W tym dniu odbędą się także zawody sportowe sołectw. W najbliższy wtorek 6 maja, zapraszamy na spotkanie mieszkańców Przecławia w sprawie udziału naszej miejscowości w tej imprezie.

Fotorelacja z I Forum Przedsiębiorców Gminy Kołbaskowo.

Category: wydarzenia i kronika

I-forum-przedsiebiorcowW dniu 14 marca 2013 r. w obiekcie wypoczynkowo-gastronomicznym "uŚnieżków" odbyło się I Forum Przedsiębiorców Gminy Kołbaskowo. Inicjatorem spotkania byli Wójt Gminy - Małgorzata Schwarz oraz Przewodniczący Rady Gminy - Ryszard Wierzbicki. W forum wzięło udział około 100 osób reprezentujących podmioty gospodarcze różnych branż. Forum zostało zorganizowane we współpracy z Północną Izbą Gospodarczą w Szczecinie.

19 listopada Forum Rolnicze Gminy Kołbaskowo

Category: wydarzenia i kronika

forum-rolnicze-w-dworskimW najbliższy poniedziałek w Restauracji Dworski w Przecławiu odbędzie się I Forum Rolnicze Gminy Kołbaskowo. Celem spotkania szkoleniowo-informacyjnego jest wzajemne wsparcie merytoryczne, a także możliwość uzyskania bieżących informacji związanych z produkcją rolną i przetwórstwem owocowo-warzywnym. Spotkanie będzie wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania kontaktów między osobami, które na co dzień wykonują trudny zawód rolnika.

Spotkanie Rady Rodziców z Dyrekcją Szkoły w Przecławiu

Category: wydarzenia i kronika

rada-rodzicow-przy-sp-przeclaw22 października w Szkole Podstawowej na Przecławiu odbyło się spotkanie pod hasłem "Szkoła, uczniowie i rodzice znów razem". Gośćmi Pani Dyrektor Beaty Bitel byli: Prezydium Rady Rodziców, Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego z ich opiekunem oraz Pani Pedagog. Na spotkaniu przedstawione zostały nowe propozycje akcji i projektów na nowy rok szkolny.

Przyjdź na spotkanie z poczytną pisarką

Category: w wolnym czasie
spotkanie-z-monika-szwaja-W środę 19 października o godz 18.00 odbędzie się spotkanie z panią Moniką Szwają. Ze względu na trwający remont w bibliotece w Kołbaskowie - spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Kołbaskowo. Pani Monika Szwaja jest szczecinianką, w ciągu ostatnich 7 lat wydała ponad 10 powieści , m. in. "Zapiski stanu poważnego", "Romans na receptę", "Jestem nudziarą", "Stateczna i postrzelona", "Artystka wędrowna", "Dom na klifie", "Powtórka z morderstwa", "Klub Mało Używanych Dziewic", "Dziewice, do boju!", "Zatoka Trujących Jabłuszek", "Gosposia prawie do wszystkiego", "Zupa z ryby fugu", "Nie dla mięczaków".

Powakacyjne spotkanie KLUBU dla MAMY

Category: co, gdzie, kiedy ?

klub-dla-mamy-wrzesienW środę 28 września o godzinie 18:00 zapraszamy na powakacyjne spotkanie KLUBU dla MAMY. Gościem spotkania będzie specjalistka ds. żywienia z firmy "DietaBar". Spotkania odbywają się raz w miesiącu w świetlicy środowiskowej TPD obok byłego MexMarketu. Ze względu na wydłużoną pracę świetlicy środowiskowej - od września spotkania będą rozpoczynać się o godz 18:00.

"KLUB dla MAMY". Zapraszamy !

Category: w wolnym czasie

klub-dla-mamy-czerwiecW najbliższą środę 29 czerwca o godzinie 17:00 zapraszamy na kolejne spotkanie KLUBU dla MAMY. Gościem spotkania będzie dietetyk - specjalista ds. żywienia z Poradni Żywieniowej VITEA. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w świetlicy środowiskowej TPD obok byłego MexMarketu. Jeśli chcesz porozmawiać z innymi mamusiami, które mają takie same problemy lub podzielić się własnym doświadczeniem - zapraszamy.

Zapraszamy na spotkanie KLUBU dla MAMY

Category: co, gdzie, kiedy ?

klub-dla-mamy-majW najbliższą środę 25 maja o godzinie 17:00 zapraszamy na kolejne spotkanie KLUBU dla MAMY. Gościem spotkania będzie położna z przychodni SALUS. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w świetlicy środowiskowej TPD obok byłego MexMarketu. Jeśli chcesz porozmawiać z innymi mamusiami, które mają takie same problemy lub podzielić się własnym doświadczeniem - zapraszamy.

Pierwsze spotkanie KLUBU dla MAMY

Category: wydarzenia i kronika

klub-dla-mamyW ostatnią środę marca o godz 17.00 w świetlicy TPD odbyła się inauguracja KLUBU dla MAMY. Miła atmosfera, sympatyczne grono, możliwość poznania sąsiadek oraz rozmowy na tematy interesujące każdą mamę - w takim klimacie odbyło się pierwsze spotkanie. Gościem była Dr. Sylwia Napiontek-Balińska z przychodni SALUS.

Rusza " KLUB dla MAMY "

Category: co, gdzie, kiedy ?
KLUBdlaMAMYW środę 30 marca o godzinie 17:00 zapraszamy wszystkie mamy na inauguracyjne spotkanie KLUBU dla MAMY. Jeśli chcesz porozmawiać z innymi mamusiami, które mają takie same problemy lub podzielić się własnym doświadczeniem - zapraszamy. Gościem pierwszego spotkania będzie położna z przychodni "SALUS", która postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji, karmienia i szczepienia dziecka.

Klub Młodych Mam w Przecławiu

Category: w wolnym czasie

klubmamyCałkiem niedawno narodził się pomysł zorganizowania wspólnych spotkań młodych mam wraz z ich pociechami. Idea klubu to: porozmawiać, wesprzeć młode mamy, podzielić się doświadczeniami, coś doradzić, podpowiedzieć a przy okazji porozmawiać z ekspertem. Spotkania takie można zorganizować 2 razy w miesiącu w godzinach popołudniowych, proponowane miejsce to świetlica TPD obok "Mex-Marketu" - wyposażona jest w niewielką bawialnię, gdzie pociechy mogłyby się pobawić. Zawsze można też przyjść bez dziecka - opiekę powierzyć mężowi i zrobić sobie "wychodne"