Get Adobe Flash player

40 items tagged "piłka nożna"

Wyników 1 - 20 z 40

Trzeci dziecięcy turniej piłki nożnej za nami.

Category: sport i zdrowie

III Turniej pilki noznejTo była bardzo sportowa niedziela w Przecławiu. Na murawie boiska przy Alei Kasztanowej w Przecławiu spotkało się 26 dziecięcych drużyn piłkarskich. Na kilku mniejszych boiskach rozegrano mecze w czterech kategoriach wiekowych. Najmłodszy zawodnik miał zaledwie 5 lat.


Już wkrótce III Football Factory Cup

Category: sport i zdrowie

ff cup 2017W niedzielę 3 września na stadionie przy ul. Kasztanowej w Przecławiu odbędzie się dziecięcy turniej piłki nożnej.  W pierwszym takim turnieju wzięło udział siedem drużyn, w drugim osiemnaście, a tym razem do Przecławia ma przyjechać aż 24. Młodzi piłkarze w wieku 6, 7, 8 i 9 lat zagrają o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo oraz Prezesa Luxmedica. Początek imprezy o godzinie 9.30

Aerobik, basen, taniec, piłka nożna - jest w czym wybierać.

Category: sport i zdrowie

zajecia sportoweZ początkiem nowego roku szkolnego pojawiają się propozycje zajęć pozalekcyjnych organizowanych na terenie naszej gminy. Dzieci można zapisać na piłkę nożną, zajęcia taneczne czy aikido. Niektóre z nich są dofinansowane z budżetu gminy co sprawia, że rodzice pokrywają tylko częściowo opłaty. W tym roku nowością jest basen z dowozem do Gryfina. I to całkowicie za darmo.

 

Puchar wójta wygrali wszyscy.

Category: sport i zdrowie

ffcup 2016Już za nami II Football Factory Cup o puchar wójta gminy Kołbaskowo. Na przecławskim szkolnym boisku pojawiło się w sumie prawie 200 młodych piłkarzy. Popularność imprezy urosła tak bardzo, że gospodarze postanowili rozegrać krótkie mecze na trzech wydzielonych mniejszych boiskach. Sobotnią imprezę należy zapisać do bardzo udanych, dopisała frekwencja, pogoda i był gorący doping.

Bo najważniejsze jest dobro dzieci.

Category: sport i zdrowie

spotkanie victorii z wojtem24 lutego doszło do ważnego spotkania w Urzędzie Gminy w Kołbaskowie. Do jednego stołu zasiedli rodzice dzieci trenujących w klubie "Victoria 95 - Przecław" z wójtem gminy Małgorzatą Schwarz. Tematem spotkania była obecna sytuacja klubu oraz petycja rodziców i sympatyków Victorii, którą na ostatniej sesji złożył prezes klubu - Marek Siwa.

Dziecięcy turniej piłkarski już za nami.

Category: sport i zdrowie

dzieciecy turniej pilkarskiW sobotę, 23 stycznia w Przecławiu odbył się I Football Factory Cup o puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. W dziecięcym turnieju piłki nożnej zmierzyło się osiem drużyn z Przecławia, Szczecina, Trzcińska Zdroju i Węgorzyna. Dzielnym maluchom wytrwale kibicowali liczni fani zgromadzeni na trybunach. Walka na boisku była tak wyrównana, że w niektórych spotkaniach o awansie zadecydowały rzuty karne.

Football Factory Cup już w najbliższą sobotę

Category: sport i zdrowie

ffcup23 stycznia na sali gimnastycznej w Przecławiu odbędzie się dziecięcy turniej piłki nożnej. Młodzi zawodnicy w wieku od 4 do 8 lat zagrają o Puchar Wójta Gminy Kołbaskowo. Oprócz zawodników z Przecławia i Warzymic przyjadą także piłkarze ze Szczecina, Węgorzyna i Trzcińska Zdroju.

3:1 dla Przecławia w gminnych derbach z Kołbaskowem

Category: sport i zdrowie

derby gminy kolbaskowoDo tego starcia musiało w końcu dojść. Obie drużyny grają w grupie 4 ligi A klasy Szczecin. Nowopowstały "Klub Piłkarski Przecław" jak na beniaminka radzi sobie tam doskonale i zajmuje 3 lokatę. Zryw Kołbaskowo niestety znacznie, znacznie gorzej.

 

Victoria bez dotacji - i co dalej ?

Category: sport i zdrowie

victoria bez dotacjiLudowy Klub Sportowy "Victoria 95 Przecław" nie otrzymał w tym roku dotacji na zadanie upowszechniania kultury fizycznej w gminie Kołbaskowo. To wynik negatywnego audytu i zaleceń pokontrolnych badających prawidłowość realizacji tych zadań. Zarząd Klubu jest przekonany o swojej niewinności i kieruje sprawę do Samorządowego Kolegium Odwoławczego oraz skarży się na postępowanie Wójta do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. A władze Kołbaskowa realizując zalecenia pokontrolne domagają się zwrotu zakwestionowanej kwoty z lat 2013-14 wraz z odsetkami.

Samoobrona, aikido, piłka nożna, aerobik i inne zajęcia.

Category: co, gdzie, kiedy ?

akademia footbolu Wraz z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczynają się popołudniowe zajęcia dla dzieci i dorosłych. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum mogą uczestniczyć jak co roku w kołach zainteresowań oraz zajęciach sportowych - te są bezpłatne i finansowane przez gminę w ramach edukacji szkolnej. Kilka zajęć dodatkowych dla mieszkańców przygotowała gmina Kołbaskowo w ramach wsparcia zadań w dziedzinie kultury fizycznej i sportu. Takie zajęcia są odpłatne częściowo przez mieszkańców. Są też zajęcia w pełni komercyjne realizowane przez firmy zewnętrzne, które pobierają od uczestników pełne stawki. A w tym roku szkolnym jest w czym wybierać.

Nowy klub piłkarski w Przecławiu

Category: sport i zdrowie

klub pilkarski przeclaw Od kilku tygodni mamy na piłkarskiej mapie gminy nowy klub sportowy. Kilku pasjonatów futbolu postanowiło połączyć swoje doświadczenia i zainteresowania. Mimo, że klub powstał przed wakacjami, chłopaki nie zamierzają odpoczywać. Trenują zawzięcie na boiskach w Przecławiu i Będargowie. A klub nazywa się po prostu - Klub Piłkarski "Przecław"

Zapisz dziecko na piłkę nożną, przyjdź na aerobik, aikido lub jogę.

Category: sport i zdrowie

victoria-95-narybekW Przecławiu nie brakuje ofert aktywnego spędzenia czasu wolnego. Szkolna sala gimanstyczna w godzinach popołudniowych i wieczornych jest oblegana. Od listopada, na cały zimowy okres przenoszą się tam dzieci i młodzież z Victorii 95 Przecław. W mniejszej salce odbywają się różne zajęcia dla mieszkańców. Jest Aikido, Joga czy fitness.

Zostań piłkarzem Victorii Przecław

Category: w wolnym czasie

nabor-do-victorii--LKS Victoria'95 Przecław rozpoczęła nabór zawodników do swoich drużyn. Zajęcia odbywają się w Przecławiu. W ciepłe dni zawodnicy trenują na stadionie przy Al. Kasztanowej a zimą na sali gimnastycznej w szkole podstawowej. Właśnie zaczynają się zapisy do sześciu drużyn.

Victoria już po wakacjach i zaprasza na mecze.

Category: co, gdzie, kiedy ?

victoria-narybekTo były pracowite wakacje dla działaczy LKS Victoria 95 Przecław. Pod koniec czerwca zorganizowano uroczyste zakończenie sezonu piłkarskiego. Na przełomie lipca i sierpnia młodzi zawodnicy wyjechali na obóz sportowy do Czarnocina. A dziś, już wypoczęci i bojowo nastawieni do walki, zapraszają mieszkańców na mecze. Pierwsze spotkanie już 23 sierpnia.

Fotorelacja z I Turnieju Pamięci Macieja Rynkiewicza

Category: sport i zdrowie

turniej-rynkiewiczaW sobotę 18 stycznia w Przecławiu odbył się I Turniej Piłkarski Pamięci Macieja Rynkiewicza. W tym dniu w piłkę nożną zagrali koledzy z drużyny, zaprzyjaźnione kluby i znajomi "Rynia". Każdy chciał uczcić pamięć o zmarłym w zeszłym roku koledze. Wygrało Ehrle Dobra Szczecińska - ale tu do końca o wynik i o wygraną nie chodziło.

Kłopoty ze szkolnym boiskiem

Category: sport i zdrowie

Boisko-szkolne-przeclawNa terenie Szkoły Podstawowej w Przecławiu mamy piękny zespół boisk. Obiekty sportowe, których nie powstydzą się najlepsze placówki w Szczecinie. Problem z tym, że największe boisko, jest praktycznie niewykorzystane. Od lat placówka boryka się z problemem trawiastej nawierzchni, która łatwo się uszkadza a utrzymanie jej i naprawa są kosztowne. Jest jeszcze jeden problem, boisko jest niewymiarowe - więc żadnych oficjalnych meczy rozegrać tu nie można.

Wojewódzki finał Coca-Cola Cup 2012

Category: sport i zdrowie

final-coca-cola-cupGimnazjum z Przecławia ma na swoim koncie kolejny sportowy sukces. 14 maja w wojewódzkim finale Coca Cola Cup chłopcy zajęli 3 miejsce. Finał i być może pierwsze miejsce było bardzo blisko. W półfinale nasi chłopcy sensacyjnie prowadzili 3:0 z faworytem turnieju - Gimnazjum Sportowym ze Szczecina - aby pod koniec meczu ostatecznie przegrać 3:4. Dziewczęta zajęły w zawodach 5 miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy !

I miejsce w Jesiennym Turnieju Piłki Nożnej

Category: sport i zdrowie

jesienny-turniej17 września piłkarze nożni uczestniczyli w Jesiennym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez Gimnazjum 29 w Szczecinie. Nasi młodzi sportowcy zajęli I miejsce wygrywając 5 meczów i jeden remisując. Ogółem strzelili 12 bramek nie tracąc  ani jednej. Najwięcej bramek dla naszego zespołu strzelił Kacper Skierkowski, najlepszym bramkarzem turnieju został Patryk Młyńczyk a najlepszym zawodnikiem Krystian Słomkowski.

Przegrana 0:1 na rozpoczęcie sezonu

Category: sport i zdrowie

victoria-orzelW inauguracyjnym meczu nowego sezonu IV Ligi Zachodniopomorskiej Victoria Przecław przegrała przed własną publicznością 0:1. Zwycięskiego gola dla gości z Wałcza strzelił w 57 minucie Bartosz Pisała.

Inauguracja sezonu na kasztanowej

Category: sport i zdrowie

victoria-przeclawPoprzedni sezon IV Ligi Zachodniopomorskiej Victoria Przecław zakończyła na 11 miejscu. Na kilka tygodni przed końcem rozgrywek drużyna była nawet zagrożona spadkiem do klasy okręgowej. Przez ostatnich 6 kolejek drużynę prowadził nowy trener - Paweł Skrzypek. Jak sobie poradzą nasi w tym sezonie? Pierwszy mecz w sobotę 20 sierpnia.