amazon swieta

18 items tagged "halloween"

Wyników 1 - 18 z 18

Oto zwycięzcy konkursu halloweenowego

Category: w wolnym czasie

najlepsze przebraniePora na rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze przebranie halloweenowe. Punktualnie w piątkowy wieczór, 6 listopada o godzinie 20:00 podliczyliśmy wszystkie głosy i znamy już zwycięzców. W tym roku nagród mamy dwa razy więcej. Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo postanowiło przyznać ich 20.

Halloween 2015 - fotorelacja i konkurs

Category: wydarzenia i kronika

halloween 2015W czwartek 29 października przed hotelem Dworskim odbyła się impreza Halloweenowa na której pojawiło się prawie dwustu przebierańców z całej gminy Kołbaskowo. Organizator - Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo - przygotowało dla wszystkich konkursy i zabawy. Po przejściu specjalnej ścieżki zadań uczestnicy otrzymali słodkie nagrody. Ruszył także konkurs na najlepsze przebranie.

Znów postraszymy w Przecławu !

Category: co, gdzie, kiedy ?

zaproszenie na halloweenStowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo zaprasza wszystkie dzieciaki na imprezę halloweenową. Na tarasie przy hotelu "Dworski" będą czekać zabawy, konkursy, muzyka, gorąca kiełbaska i piekielnie dobre słodycze. Organizatorzy jak co roku przygotowali dla wszystkich przebierańców halloweenową ścieżkę zadaniową oraz konkurs na najlepsze przebranie. Zapraszamy w czwartek 29 października o godzinie 17:00

Najlepsze przebrania halloweenowe nagrodzone !

Category: w wolnym czasie

najlepsze-halloweenNajwyższa już pora na rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze przebranie halloweenowe. Podliczone zostały już wszystkie głosy. W tym roku Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo postanowiło przyznać dziesięć nagród dla najlepszej dziesiątki. Fejsbukowa galeria 135 zdjęć cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem - wg statystyki została obejrzana ponad 15760 razy! Stowarzyszenie KPGK dziękuje za tak liczne przybycie, fantastyczną zabawę i super przebrania. A  nagrody dostają...

Halloween 2014. Fotorelacja i konkurs.

Category: wydarzenia i kronika

halloween-2014-fotorelacjaTo był już piaty halloween zorganizowany przez stowarzyszenie "Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo". W czwartek 30 października na tarasie restauracji "Lawendowa" odbyła się impreza na której pojawiło się ponad dwustu przebierańców z całej gminy. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich konkursy, zabawy oraz dyskotekę. Po przejściu specjalnej ścieżki zadań uczestnicy dostali gorące kiełbaski, słodycze, owoce, zabawki oraz elementy odblaskowe. A dla najlepiej przebranych ufundowano dziesięć nagród - głosowanie właśnie się zaczęło !

Zapraszamy na imprezę halloweenową

Category: co, gdzie, kiedy ?

halloween-2014Zapraszamy wszystkie dzieciaki z całej gminy Kołbaskowo, małe i duże, odważne i trochę bojące się na nieziemską imprezę halloweenową. Będzie muzyka, zabawy, konkursy, gorąca diabelska kiełbasa i piekielnie dobre słodycze. W programie m.in. halloweenowa ścieżka zadaniowa oraz fotokonkurs na najlepsze przebranie. Uwaga ! W tym roku impreza odbędzie się przy restauracji "Lawendowa" ! 

Rozstrzygnięcie konkursu halloweenowego

Category: w wolnym czasie

najlepsze-przebranie-halloweenowePodliczyliśmy już wszystkie głosy w konkursie na najlepsze przebranie halloweenowe. W tym roku głosowaliśmy w dwóch kategoriach i wyłącznie na facebooku. Galeria zdjęć cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem - wg statystyki została ona obejrzana przez 6928 użytkowników. W imieniu Stowarzyszenia Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo dziękuję za tak liczne przybycie, fantastyczną zabawę i super przebrania. A zwycięzcami zostali...

Halloween 2013 - ale się działo...

Category: wydarzenia i kronika

halloween-2013Za nami czwarta udana impreza Halloween'owa. W piątkowy wieczór pogoda dopisała i na szczęście nie padało. Kolejny raz zainteresowanie ze strony dzieci i młodzieży z Przecławia i okolic było ogromne. Na parkingu pod gimnazjum punktualnie o 17:00 pojawili się pierwsi przebierańcy. W sumie na imprezie bawiło się około 300 dzieci wraz z rodzicami.

Zapraszamy na zabawę halloweenową

Category: co, gdzie, kiedy ?

zapraszamy-na-halloween-Zapraszamy wszystkie dzieciaki z całej gminy Kołbaskowo, małe i duże, odważne i trochę bojące się na nieziemską imprezę halloweenową. Będzie muzyka, zabawy, konkursy, gorąca diabelska kiełbasa i piekielnie dobre słodycze. W programie m.in. halloweenowa ścieżka zadaniowa oraz indywidualny i rodzinny fotokonkurs na najlepsze przebranie. Uwaga ! W tym roku impreza odbędzie się na parkingu przy Gimnazjum ! 

Rozstrzygnięcie konkursu halloweenowego

Category: wydarzenia i kronika

rozstrzygniecie-konkursuMamy już podliczone wszystkie głosy w konkursie na najlepsze przebranie halloweenowe. Zagłosowaliście 417 razy i w sumie przyznaliście 1137 punktów. W imieniu Stowarzyszenia Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo dziękuję za tak liczne przybycie, fantastyczną zabawę i super przebrania. A zwycięzcami zostali...

Głosujemy na najlepsze przebranie !

Category: wydarzenia i kronika

konkurs-na-przebranieZa nami kolejna impreza Halloween'owa, dopisała frekwencja i pogoda. Zainteresowanie ze strony dzieci i młodzieży z gminy Kołbaskowo było ogromne. Poniżej przedstawiamy instrukcję jak zagłosować na najlepszego przebierańca halloweenowego.

Halloween 2012 - fotorelacja z imprezy

Category: wydarzenia i kronika

halloween-2012-fotorelacjaW piątek 28 października przed hotelem Dworskim odbyła się impreza Halloweenowa na której pojawiło się ponad dwustu przebierańców z całej gminy Kołbaskowo. Organizator - Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo - przygotowało dla wszystkich konkursy, zabawy oraz dyskotekę. Po przejściu specjalnej ścieżki zadań uczestnicy dostali diabelską, gorącą kiełbaskę oraz piekielnie smaczne słodycze.

Zapraszamy na zabawę halloweenową

Category: co, gdzie, kiedy ?

halloween-2012Zapraszamy wszystkie dzieciaki z całej gminy Kołbaskowo, małe i duże, odważne i trochę bojące się na nieziemską imprezę halloweenową. Będzie muzyka, zabawy, konkursy, gorąca diabelska kiełbasa i piekielnie dobre słodycze. W programie m.in. halloweenowa ścieżka zadaniowa, slalom na miotle oraz internetowy fotokonkurs na najlepsze przebranie.

Rozstrzygnięcie konkursu halloweenowego

Category: wydarzenia i kronika

halloween-wynikiMamy już podliczone wszystkie głosy w konkursie na najlepsze przebranie halloweenowe. Zagłosowaliście 575 razy i w sumie przyznaliście 2075 punktów. W imieniu Klubu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo dziękuję za tak liczne przybycie, fantastyczną zabawę i super przebrania. A zwycięzcami zostali...

Halloween 2011 - fotorelacja z imprezy

Category: wydarzenia i kronika

halloween-2011W ostatni piątek 28 października przed hotelem Dworskim odbyła się nieziemska impreza Halloweenowa na której pojawiło się prawie trzystu przebierańców z całej gminy Kołbaskowo. Organizator - Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo - przygotował dla wszystkich konkursy, zabawy, tańce i karaoke. Po przejściu specjalnej ścieżki zadań uczestnicy dostali diabelską, gorącą kiełbaskę oraz piekielnie smaczne słodycze.

Zagłosuj na najlepsze halloweenowe przebranie !

Category: w wolnym czasie

konkurs-halloweenowyZa nami udana impreza Helloween'owa, dopisała frekwencja i pogoda. Zainteresowanie ze strony dzieci i młodzieży z gminy Kołbaskowo było ogromne. Poniżej przedstawiamy instrukcję jak zagłosować na najlepszego przebierańca halloweenowego.

Zapraszamy na zabawę halloweenową

Category: co, gdzie, kiedy ?

zapraszamy-na-halloweenZapraszamy wszystkie dzieciaki z całej gminy Kołbaskowo, małe i duże, odważne i trochę bojące się na nieziemską imprezę halloweenową. Będzie muzyka, zabawy, konkursy, gorąca diabelska kiełbasa i piekielnie dobre słodycze. W programie m.in. halloweenowa ścieżka zadaniowa oraz internetowy konkurs na najlepsze przebranie.

Zapraszamy na Halloween

Category: co, gdzie, kiedy ?

halloween_ Zapraszamy na Halloween - 29 Października (piątek) w godz 17.30 - 19.30. Parking przy hotelu Dworskim.  

Zapraszamy wszystkie dzieciaki z Warzymic i Przecławia, małe i duże, odważne i trochę bojące się na nieziemską imprezę halloween'ową. Będzie muzyka, zabawy, konkursy z nagrodami, gorąca diabelska kiełbasa i piekielnie dobre słodycze. W programie konkursy na najlepsze przebranie, robienie mumii z papieru, straszenie okrzykami i wiele atrakcji i ciekawych nagród.